•      +98 915 495 2021

1392/12/10

چرا سورن هاست

اطمینان و رضایت کاربران

مهمترین هدف سورن هاست و تیم فنی ما رضایت کامل کاربران و فعالیت آسوده آن ها در دنیای وب است. رضایت مشتری از اهداف مهم ما می باشد و این مهم را یکی از راه های موفقیت و توسعه سورن هاست می دانیم.

کنترل پنل مدیریت سرویس ها

سورن هاست علاوه بر کنترل پنل میزبانی وب به هر کاربر یک کنترل پنل جامع برای مدیریت تمامی سرویسهای خود ارائه می دهد. در این کنترل پنل می توان از وضعیت کلیه سرویسهای خریداری شده مطلع شد و تاریخ پایان هر کدام را مشاهده کرد و به راحتی می توان آنها را مدیریت نمود همچنین با توجه به ثبت سوابق کاربران می توان به راحتی یک سرویس جدید را تهیه نمود و یا سرویسها را تمدید کرد.

انتقال رایگان وب سایت شما

سورن هاست وب سایت شما را داری هر پنلی که باشد در کمترین زمان ممکن انتقال می دهد.در صورتی که از سرویس دهنده فعلی خود رضایت کامل ندارید نگران انتقال و مشکلات ایجاد شده بعد از آن نباشید سورن هاست این کار را برای شما انجام خواهد داد.

برنامه نویسی تحت وب

تولید و ارائه نرم افزارهای تحت وب ، پرتالهای سازمانی ، اتوماسیون های تحت وب ، اموزش تحت وب و ... با استفاده از تکنولوژی ها و آخرین متد های روز دنیا با استفاده از زبانهای PHP, MySql, Html5, Css3, Jquery, Ajax, JavaScript و ... از دیگر خدمات گروه سورن به شمار می رود کارنامه موفق این گروه در طراحی و مدیریت سایت های اصناف مختلفت  مهر تایید دیگری بر صدق گفتار و عمل گروه سورن در زمینه توسعه نرم افزاری به شمار می رود.

به نام شما پنج ساله 16.000 تومان .ir, .co.ir, .net.ir, .org.ir, .gov.ir, .ac.ir, .id.ir, .sch.ir ثبت دامنه ملی

ثبت دامنه

گروه سورن این افتخار را دارد تا دامنه شما را در کمترین زمان ممکن نزد یکی از معتبرترین شرکت های ثبت دامنه جهان به نام Realtime Register ثبت نماید و پس از ثبت دامنه رمز عبور و کنترل پنل دامنه را در اختیارتان قرار دهد. گروه سورن نماینده مستقیم شرکت Realtime Register بوده که این شرکت یکی از پرفروش ترین و معتبرترین شرکت سرویس دهنده خدمات ثبت دامنه در جهان می باشد که زیر نظر بنیاد ثبت دامنه جهانی ICANN فعالیت دارد این شرکت هم اکنون دارای بیش از چند میلیون مشتری در بیش از 240 کشور جهان می باشد.

مراحل ایجاد سایت

ثبت نام
اختصاص فضا
طراحی

مرکز آموزش